PROSTA SUKNIA ŚLUBNA TO WYBÓR PRAKTYCZNYCH PANIEN MŁODYCH

Polacy coraz chętniej odchodzą od wystawnych przyjęć weselnych, na rzecz tych skromnych, w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Chodzi tu nie tylko o styl całej ceremonii, ale i ubrań nowożeńców. Panowie wybierają klasyczne lub pastelowe garnitury, a wyborem Pań jest prosta suknia ślubna.

UZEWNĘTRZNIA PIĘKNE WNĘTRZE

Para Młoda w dniu ślubu promienieje szczęściem i miłością. Ten blask widoczny jest gołym okiem i urzeka każdego, kto ma okazję się mu przyglądać. Nie warto tłumić go suknią pełną przepychu. Projektanci coraz częściej proponują Pannom Młodym kreacje, które pomogą im wydobyć ich kobiecość. Prosta suknia ślubna jest tego doskonałym przykładem. Kreacja taka może przykuwać uwagę swoim fasonem, podkreślając figurę klepsydry, eksponować piękny dekolt lub prezentować zachwycające plecy Panny Młodej.

PROSTA SUKNIA ŚLUBNA LUBI DODATKI

Każda prosta suknia ślubna ma tę przewagę nad innymi, że można wykorzystać przy niej najróżniejsze dodatki. Kreacja fantastycznie będzie łączyć się z kolczykami czy naszyjnikami (nawet tymi wysadzanymi brylantami). Można zdecydować się na bardziej strojny welon, dodatkowy pasek, torebkę czy buty. Zostawia również ogromne pole do popisu dla fryzury i makijażu. Dzięki swojej prostocie łatwo jest osiągnąć zrównoważony wizerunek.

SPRAWDZI SIĘ W KAŻDEJ SYTUACJI

Nie istnieje w zasadzie miejsce, do którego nie pasowałaby prosta suknia ślubna. Panna Młoda może ubrać ją zarówno do kościoła, jak i USC, a nawet na ceremonie plenerowe. Będzie idealnie komponowała się z wystrojem, podkreślając wyjątkowość chwili. Osobowość Panny Młodej nada jej charakteru.

PROSTA SUKNIA ŚLUBNA – WIELE MOŻLIWOŚCI

Kto powiedział, że kreacja ślubna może być wykorzystana tylko raz, a później powinna zostać schowana do szafy? Coraz częściej projektanci walczą z tym mitem. Należy do nich polska artystka – Marta Trojanowska. Projektantka zachęca, aby Panny Młode wykorzystywały swoje sukienki również po ceremonii. Prosta suknia ślubna może służyć jako kreacja na wyjątkowe okazje. Jej charakter można zmieniać poprzez odpowiednie dodatki. Dzięki temu często wraca się do tych przyjemnych wspomnień, związanych z jednym z najważniejszych dni w życiu.

Urzekające kolekcje prostych sukni ślubnych można znaleźć na stronie projektantki. Projektantka prowadzi internetową sprzedaż kreacji, ale nie tylko. Każda przyszła Panna Młoda może umówić się na osobistą konsultację i przygotowanie indywidualnego projektu sukni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here