Young beautiful woman shaving her legs with electric epilator at home

Większość kobiet marzy o pięknej i gładkiej skórze. Usuwanie zbędnego włosów jest w dzisiejszych czasach normalnym zabiegiem pielęgnacyjnym. Istnieje mnóstwo sposobów depilacji, a każda z nich ma swoje wady i zalety. Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się depilatory elektryczne. Jakie zalety ma depilator elektryczny?

1. EFEKT przede wszystkim! Efekty utrzymują się od 2 do 5 tygodni, w zależności od tempa wyrastania włosów u poszczególnej osoby. Można powiedzieć, że efekt utrzymuje się najdłużej z domowych sposobów depilacji. Po tym czasie można powtarzać depilację, o ile oczywiście nie ma ku temu przeciwwskazań.

2. Oszczędzasz czas(i pieniądze) na kupowaniu maszynek, kremów, czy pianek. Nie musisz umawiać się na wizyty do kosmetyczki. Wystarczy mieć własny depilator w domu.

3. Obsługa depilatora jest bardzo prosta. Jeśli jednak masz z tym problem to zawsze możesz skorzystać z instrukcji. Wystarczy kilka zabiegów, by nauczyć się profesjonalnej obsługi depilatora.

4. Depilator jest odpowiednim sposobem na depilację dla alergików, ponieważ nie zawiera żadnych substancji uczulających.

5. CZAS. Depilacja trwa krótko – na ogolenie nóg depilatorem potrzeba od 10 do 25 minut. Trzeba jednak pamiętać, że osoby bardziej wrażliwe na ból robią sobie przerwy, przez co ten czas może się wydłużać.

6. Depilacja nie zostawia czerwonych kropek na skórze. Masaż ciała zaraz po goleniu i krem albo olejek ograniczą prawie do minimum ryzyko ich wystąpienia.

7. Depilator masz zawsze w pobliżu. Kiedy niespodziewanie będziesz chciała mieć gładką skórę, po prostu go użyj.

Warto zwrócić uwagę na to, że depilator to wydatek jednorazowy, ale efekty utrzymują się przez kilka tygodni! W ostatecznym rozrachunku depilator może okazać się o wiele tańszy niż pozostałe metody depilacji. Czemu więc nie spróbować?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here