Włókna keratynowe – pewny sposób na problemy z włosami

0
540

Twoja niegdyś bujna czupryna straciła objętość? Wokół przedziałka powstają prześwity, przez które czujesz się nieatrakcyjnie? Nie musisz inwestować w kosztowne zabiegi, aby poprawić stan swoich włosów. Poznaj bliżej włókna keratynowe – innowacyjny produkt, który zmieni Twoje życie!

Czym są włókna keratynowe?

Włókna keratynowe wyglądają niepozornie. To cienkie, lekkie niteczki zamknięte w niewielkim opakowaniu. Produkowane są z keratyny – substancji będącej naturalnym budulcem włosa. Produkt powstał z myślą o osobach pragnących zatuszować przerzedzenia na głowie. Aby w błyskawicznym tempie, samodzielnie zagęścić rzadką fryzurę, wystarczy wysypać niteczki w wybrane miejsca. Włókna obkleją włosy, stając się spójną częścią fryzury i zasłaniając wszelkie ubytki. Co ważne, włókna dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, więc bez trudu znajdziesz wersję dopasowaną do naturalnej barwy Twoich pukli.

Uzyskany efekt jest zaskakująco naturalny.

Dzięki odpowiedniemu naładowaniu elektrostatycznemu włókna nie opadają na skórę głowy, nie osypują się i nie przyczepiają do dłoni, kiedy przeczeszesz włosy. Efekt metamorfozy utrzymuje się do pierwszego mycia. Nie musisz korzystać z pomocy specjalistów – możesz wykonać zagęszczanie samodzielnie, w komfortowych warunkach. Z metody możesz korzystać na co dzień lub na wielkie wyjścia. Do zalet włókien keratynowych zaliczamy również ich atrakcyjną cenę.

Bezpieczeństwo przede wszystkim Innowacyjne rozwiązanie jest bezpieczne dla alergików i osób mających wrażliwą, skłonną do podrażnień skórę. Włókna nie wywołują niepożądanych reakcji alergicznych, nie wysuszają skóry głowy i nie powodują podrażnień.

Rozwiązania cenione przez fryzjerów

Okazuje się, że włókna keratynowe zostały uznanie nie tylko osób borykających się z łysiną. Z szybkiej metody na podrasowanie wyglądy fryzury korzystają również fryzjerzy i styliści przygotowujący modeli do sesji zdjęciowych i pokazów mody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here