Łatwy sposób na siedzibę dla firmy. Częstym problemem u ludzi rozpoczynających działalność gospodarczą, jest kwestia pod jakim adresem ją prowadzić? W przypadku handlu, czy wytwórstwa, nasuwającą się odpowiedzią jest miejsce faktycznego handlu, składu, czy wytwórstwa. Co jednak, jeśli wybrana przez nas działalność ma inny charakter, nie wymaga większych maszyn, towaru nie trzeba składować, a czynności z nią związane można wykonywać w różnych miejscach?
Wielu decyduje się na rejestrację działalności pod adresem zamieszkania, jednak alternatywą są tzw. „wirtualne biura”. Polegają one na tym, że dany podmiot udostępnia swój adres kilku firmom (które jednakże nie są fizycznie pod nim obecne) i zajmuje się odbiorem i przekazaniem wysyłanej do nich korespondencji. Droższe pakiety mogą obejmować także odbieranie połączeń telefonicznych i faksów firmy, a nawet obsługę prawną i księgową.
Z przyczyn o charakterze prestiżowym, często wybierane są wirtualne biura zlokalizowane w dużych ośrodkach. „Wirtualne biuro warszawa” jest frazą, którą wpiszemy w przeglądarkę, szczególnie gdy zależy nam na rejestracji w mieście, które będą kojarzyć nasi zagraniczni kontrahenci.

onsearch.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here