Dzisiejsze czasy dyktują nam kanony piękna- kobieta powinna być smukła, wysoka, kobieca. Powinna mieć długie włosy, żeby nimi zalotnie zarzucać, długie nogi aby zawsze pokazywać je w krótkich sukienkach, powinna zawsze się uśmiechać i mieć dobry humor. Niestety tak właśnie wyglądają wszystkie kobiety w reklamach i takie przesłanie płynie z telewizji- bądź szczupła, a osiągniesz wszystko.
Dlatego drogie panie- dość pobłażania sobie! W odstawkę idą wszystkie ciasteczka, czekoladki i torty- teraz musimy skupić się na ćwiczeniach, aby móc w ciepłe miesiące wcisnąć się w piękną obcisłą sukienkę wiszącą od roku w naszej szafie.
Ćwiczenia odchudzające na uda do wykonywania w domu są na tyle proste, że po obejrzeniu kilku instruktażowych filmików w Internecie będziemy w stanie wykonać je bezbłędnie każdego poranka lub wieczora.
Po pięciu minutach rozgrzewki połóżmy się na podłodze. nogi w rozkroku uniesione nad ziemią około czterdzieści centymetrów. Nie odrywając tułowia od podłogi wciąż trzymając nogi uniesione do góry łączymy je w powietrzu, a następnie znów rozchylamy na około pięćdziesiąt centymetrów. Ćwiczenie powtarzamy jakieś dwadzieścia razy podczas każdej sesji. Codziennie.
Kolejnym ćwiczeniem odchudzającym na uda, które możemy wykonać samemu w domu jest unoszenie naprzemienne nóg do góry. Kładziemy się na boku, tułów wsparty na łokciu pod kontem 90 stopni. Następnie uginamy jedną nogę- tę leżącą na podłodze, a nogę powyżej podnosimy dziesięć razy do góry. Następnie odwracamy się i powtarzamy to ćwiczenie z drugą nogą. Ważne, aby powtórzenia były wykonywane w wolnym tempie- przykładajmy się do nich, tak abyśmy czuły, że nasze mięśnie pracują.
Ładna, smukła i wysportowana sylwetka będzie naszą wizytówką kobiety sukcesu. Dbajmy o siebie, regularnie ćwiczmy i odwiedzajmy siłownie. Jeśli nie mamy czasu lub z jakiś powodów wstydzimy się ćwiczyć na siłowni- starajmy się poświęcić choć cztery wieczory w tygodniu na ćwiczenia w domu. Ubierzmy wygodny strój oraz sportowe buty, przewietrzmy pokój i do dzieła. Nad smukłymi udami możemy popracować nawet w domu!

nailsworld.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here