Mp3 z Youtuba

Youtube to bardzo popularny serwis zarówno muzyczny, jak i społecznościowy. Jego użytkowników liczy się w milionach. Można na nim znaleźć filmy, czyli vlogi, zarówno autorów (vlogerów) interesujących się tematyką gotowania, makijażu, nowych technologii, zwiedzania i podróżowania, mody, polityki i wszystkiego o czym tylko możemy pomyśleć. Youtube jest również świetną opcją do słuchania muzyki, oglądania oficjalnych teledysków do piosenek, a także oglądania filmików przystosowanych do zabawy w karaoke. Youtube umożliwia także pobranie muzyki. Jak ściągać mp3 z youtube?

Poprzez wyszukiwarkę google można z łatwością znaleźć wiele stron, które umożliwiają pobieranie muzyki z youtuba. Są to tak zwane konwertery. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – w podane okienko musimy skopiować link do wybranej piosenki oraz zdecydować w jakim formacie chcemy ją pobrać. Według mnie wystarczy znać tylko takie formaty plików jak
– mp3 – odpowiedni do piosenek i audiobooków, odczytywany przez wszystkie laptopy, komputery, telefony, tablety i odtwarzacze muzyki
– mp4 – wtedy możemy pobrać muzykę w postaci filmiku, łącznie z teledyskiem
– avi – to również format umożliwiający pobieranie i odtwarzanie filmów.
Po skopiowaniu linku i wybraniu formatu pozostaje nam tylko zapisanie pliku na przykład na komputerze poprzez wybranie dla niego nazwy oraz miejsca docelowego na dysku.

W sieci są łatwo dostępne konwertery filmików z youtuba do plików muzycznych, można z nich bezproblemowo skorzystać, są darmowe i intuicyjne w użyciu.

Pamiętaj, że w ten sposób możesz pobrać nie tylko muzykę, ale również filmy.

Inną świetną opcją jest strona, która także umożliwia darmowe pobieranie plików muzycznych z youtuba. Z niej jednak korzystamy inaczej. W podane okienko wpisujemy tytuł lub autora i strona wyświetla nam tytułu posortowane względem popularności. Następnie bezpośrednio pod wybranym plikiem klikamy download, co oznacza pobierz. Plik zapisujemy. To sposób na łatwe, szybkie i przyjemne pobieranie plików.

www.stazmalzenski.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here