Innowacyjny wentylator Wahoo Headwind – nowy wymiar domowego treningu

0
852

Wahoo Headwind jest nowatorską propozycją producenta akcesoriów treningowych. Dedykowany jest dla rowerzystów i amatorów kolarstwa, którzy szczególnie lubią treningi w domu – niezależnie od warunków atmosferycznych na zewnątrz.

Wentylator bluetooth Wahoo Headwind jest całkowicie kompatybilny ze stolikiem tego samego producenta. Wykorzystanie go pozwala na zachowanie pełnego profesjonalizmu podczas treningu kolarskiego w domu. Sterowany jest za pomocą czujnika. Pozwala to na automatyczne zwiększenie prędkości wentylatora wraz ze wzrostem intensywności treningu i tętna. Wahoo Headwindpewnia odpowiedni przepływ powietrza i chłodzenie ciała, które są szczególnie istotne podczas intensywnego wysiłku fizycznego.

Zalety wentylatora Wahoo Headwind – trenuj tak, jak chcesz

Wentylator bluetooth Wahoo Headwind wyposażony jest również w możliwość wprowadzania manualnych ustawień. Umożliwia to sportowcom dostosowanie prędkości funkcjonowania urządzenia do własnych potrzeb. Zadbanie o odpowiedni komfort termiczny w czasie ćwiczeń umożliwia uzyskanie lepszych efektów. Właśnie tę możliwość daje Wahoo Headwind.

Do najważniejszych zalet innowacyjnego wentylatora firmy Wahoo można zaliczyć:

  • Duży przepływ powietrza
  • Prędkość wentylatora sterowana czujnikiem
  • Możliwość regulowania prędkości urządzenia za pomocą aplikacji
  • Dostęp do 4 manualnych trybów prędkości
  • Wyraźnie ukierunkowany strumień powietrza

Dla współczesnych sportowców wentylator bluetooth jest możliwością na osiągnięcie jeszcze lepszych wyników. Odpowiednie chłodzenie podczas treningu sprawia, że zwiększa się wydolność organizmu. Co za tym idzie – możemy trenować dłużej i intensywniej.

Użycie wentylatora Wahoo Headwind umożliwia również lepsze natlenienie organizmu podczas wykonywania ćwiczeń. Pozwala to znacznie skrócić minimalny czas regeneracji ciała po treningu. W związku z tym mamy możliwość uzyskania lepszych efektów w krótszym czasie.

Jak działa wentylator bluetooth Wahoo Headwind?

Regulacja prędkości działania wentylatora Wahoo Headwind możliwa jest na dwa sposoby. Możemy podłączyć się do urządzenia mobilnego za pośrednictwem łącza bluetooth (np. w telefonie lub tablecie). Z poziomu aplikacji możemy na bieżąco dokonywać niezbędnych zmian – według własnego zapotrzebowania i preferencji. Oprócz tego czujniki tętna i prędkości treningu pozwalają na zautomatyzowanie tego procesu, dzięki czemu my możemy w stu procentach skupić się na treningu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here