Zegarki w męskim stylu

0
1045

Czasy, kiedy panowie nie do końca przykładali wagę do tego, co na siebie zakładają, przeszły już do lamusa. W efekcie męska garderoba może być większa i bardziej zróżnicowana niż ta damska, a ilość dodatków może przyprawić o ból głowy. Panowie widzą, że konkretne elementy nie tylko przyciągają uwagę, ale również w fantastyczny sposób podkreślają profesjonalizm i dobry gust, a to przekłada się na jakość pracy i oczywiście życia. Dlatego właśnie wśród takich dodatków jak zegarki Adriatica bez problemu dobierają coś idealnego na konkretną okazję. A ich bywa przecież bardzo dużo.

Jak dobrać zegarek do stylu?

Przede wszystkim zegarki Adriatica to nie uniwersalne propozycje i nie ma żadnego stosownego dodatku do każdej stylizacji. Dlatego właśnie panowie często mają kilka różnych modeli, które dobierać do stroju wizytowego, na spotkanie ze znajomymi czy też na trening. Każdy zegarek musi pasować i do stroju i do okazji i wówczas nie popełnisz faux pas. W tej materii wiele zależeć będzie od wielkości koperty, rodzaju paska/ bransolety, kolorystyki oraz oczywiście wykończenia.

Klasyka gatunku

Klasyczne zegarki Adriatica mają elegancki subtelny charakter. Tu rządzą czerń i brąz, które świetnie dopasowuje się do większości garniturów. Koperty najczęściej są okrągłe i niewielkie, by swobodnie zmieściły się pod mankietem koszuli, a proste wskazówki i rezygnacja z jakichkolwiek ozdób sprawiają, że to bardzo uniwersalne propozycje, które sprawdzają się w niemalże każdej sytuacji. Miłośnicy casualu zapewne zwrócą większą uwagę na zegarki Adriatica w stylu miejskim. To pewnego rodzaju kompromis pomiędzy klasycznymi a sportowymi trendami. To rewelacyjne dodatki na co dzień, które stanowią również bardzo pojemną kategorię. To również najczęściej wybierane przez panów propozycje. Sportowe zegarki Adriatica, takie jak https://www.demus-zegarki.pl/pol_m_Zegarki-Adriatica-548.html są zdecydowanie większe, a szereg różnorodnych funkcji czy też kontrastujące kolory będą przykuwać uwagę. Najczęściej w takich modelach sięga się po bransoletę lub gumowy pasek, ale warto również zwrócić uwagę na to, że wiele z modeli ma na przykład podwyższoną wodoszczelność. Takie propozycje sprawdzają się do stylizacji sportowych i miejskich, ale fatalnie będą prezentować się w sytuacji oficjalnej.

Wybór konkretnego zegarka oraz innych dodatków do stroju nie powinien być przypadkowy. Choć byśmy tego nie chcieli, to w wielu sytuacjach będziemy oceniani właśnie przez pryzmat detali. I nie chodzi o to, że muszą być one kosztowne i ekstrawaganckie, bo bardziej chodzi o smak i wyczucie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here