Wybieramy wózek dziecięcy

Już za parę miesięcy będziemy musieli odnaleźć się w zupełnie nowej roli. Zostaniemy rodzicami i zaczniemy opiekować się swoją małą pociechą, próbując to robić oczywiście jak najlepiej. Już teraz zaczynamy przygotowywać się do tego nowego etapu w naszym życiu. Przyszykowaliśmy przepiękny, kolorowy pokoik dziecięcy i uzupełniliśmy go ogromną ilością mebelków oraz zabawek, a teraz mamy w planach sięgnąć po praktyczne wózki dziecięce. Zwróćmy uwagę na ich kilka elementów, by wydać pieniądze na coś funkcjonalnego i użytecznego.

Bardzo ważny powinien być dla nas rozmiar wózków. Oczywiście wpłynie on na wygodę naszego dziecka, ale przy okazji nam samym może ułatwić życie. Większe wózki zazwyczaj są bardziej mobilne. Duży rozmiar pozwala na umieszczenie w nich wielu dodatkowych akcesoriów czy nawet specjalnych półeczek, na których możemy przechowywać zabawki, małe przekąski czy napoje. Zbyt mały wózek byłby natomiast niewygodny i dla nas, i dla naszego dziecka. Nie moglibyśmy spokojnie położyć w nim swojej pociechy, przez co nie dalibyśmy jej szansy na swobodny odpoczynek.

Wózek Joie i foteliki przystosowane są także do różnych warunków pogodowych. Tak naprawdę nie powinniśmy korzystać z tych samych urządzeń podczas wszystkich pór roku. Zimą wózki letnie po prostu się nie sprawdzą. Przewiewne i lekkie konstrukcje oraz delikatne tkaniny mogą zniszczyć się pod wpływem sporych opadów śniegu czy silniejszego wiatru. Miękkie kółeczka nie poradzą sobie z warstwą lodu bądź białego puchu i staną się zagrożeniem dla naszego dziecka. Zaopatrzmy się zatem w przynajmniej dwa rodzaje wózków dziecięcych. Jeden z nich przeznaczmy na letnie spacery, a drugi na te zimowe.

Skoro już wiemy, na co powinniśmy zwrócić uwagę, wybierając wózek dla swojego dziecka, możemy go poszukać na stronie Joie. Przypatrzmy się bardzo dokładnie różnorodnym modelom i nie oszczędzajmy na nich pieniędzy. Dobry wózek zawsze będziemy mogli potem sprzedać lub go sobie zatrzymać, w razie gdybyśmy zdecydowali się na drugie dziecko.

joie litetrax

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here