Wybierając sok wybierz mądrze

Soki są dodatkiem, który pije się praktycznie w każdym domu. Codziennie ze sklepowych półek zdejmowane są tysiące litrów najróżniejszych soków – na wszystkich pisze, że są zdrowe, bogate w witaminy i dostarczają wszystkiego czego ciało potrzebuje. Nie zawsze jest to do końca prawda. Soki różnią się od siebie – i to nie tylko smakiem. Sposób ich przygotowywania wpływa na efekt końcowy – ile witamin i minerałów zostaje w soku i jak smakuje.

Niesłodzone soki naturalne

Większość soków zawiera w sobie sztuczne słodziki oraz substancje konserwujące. Dzieje się tak, dlatego że są one wyrabiane z owocowego lub warzywnego koncentratu. Sok jaki powinniśmy szukać w sklepie, jeśli chcemy „wyciągnąć” maksimum zdrowych korzyści dla organizmu to sok NFC.

Sok NFC jest inaczej przygotowywany niż większość soków dostępnych w sklepach. Soki NFC są tłoczone na zimno, w rezultacie gotowy sok jest bardziej obfity w witaminy. Dodatkowo sok NFC nie jest dosładzany, owoce i warzywa mają naturalne cukry, które wydzielają się przy produkcji. Jak rozróżnić sok NFC od zwykłego? Bardzo łatwo – podstawową różnicą jest tak zwany brak klarowania. Oznacza to, że sok NFC jest mętny, a przed jego otwarciem należy całość dobrze wstrząsnąć. Soki NFC są zdrową alternatywą dla innych soków oraz „kolorowych” napojów gazowanych. Mniejsza zawartość cukru odbija się korzystnie na organizmie. Sok NFC dostarczy orzeźwienia oraz zdrowego zastrzyku energii i oczywiście pobudzi kubki smakowe swoim wybornym smakiem.

Zadbać lepiej o zdrowie

Soki to dodatek codzienny, często tak naprawdę nie zdajemy sobie sprawy, co kupujemy i czy rzeczywiście jest to zdrowe. W wielu przypadkach w trakcie robienia zakupów nie mamy czasu studiować składu produktu i dany karton soku ląduje w koszyku z czystego przyzwyczajenia. Warto zmienić podejście. Chcąc żyć zdrowo, trzeba się zdrowo wspomagać. Sok NFC to źródło zdrowej energii i substancji niezbędnych do lepszego funkcjonowania organizmu – warto, więc w sklepie zatrzymać się na moment i wybierać mądrze. Znalezienie wcześniej producenta, który zapewnia dostęp do naturalnych soków NFC będzie dobrym rozwiązaniem – będziemy wiedzieć, czego szukać w sklepach, gdzie półki uginają się od towarów. Chcąc kupić rzeczywiście zdrowe soki warto zainteresować się ofertą producenta soków zarówno warzywnych, jak i owocowych, jakim jest Maurer.

Zamienienie zwykłego soku na sok NFC szybko przyniesie zauważalne lepsze efekty i będzie zmianą, której szybko sobie pogratulujemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here