szampon

Wybór odpowiedniego szamponu do rodzaju i struktury naszych włosów jest niezwykle ważny. Większość z nas może powie, że przecież szampon ma służyć jedynie do mycia włosów. Okazuje się, że oprócz przeznaczenia do mycia szampony posiadają swoje specyfikacje. W sklepach możemy zauważyć szampony do włosów: przetłuszczających się, z rozdwojonymi końcówkami, łamliwych, cienkich, puszących się i wielu innych. Większość z nas jest jednak posiadaczkami włosów cienkich i to właśnie na odpowiednim kosmetyku dla nich się dzisiaj skupmy. Jaki szampon kupić? Jakie zalety płyną ze stosowania odpowiedniego kosmetyku? Jak działa i co warto i nim wiedzieć? Nie ma na co czekać! Sprawdźmy to! 

Odpowiedni szampon pogrubiający, czyli jaki? 

Przede wszystkim powinien być to kosmetyk, w którego skład wchodzą składniki zwiększające objętość włosów i powodujące uniesienie ich u nasady. Takie działania sprawiają, że włosy stają się puszyste i mamy wrażenie, że jest ich więcej (pamiętajmy, żeby nie mylić pojęcia puszyste z puszące się). Odpowiedni kosmetyk powinien posiadać substancje pokrywające niewidoczną warstwę włosa tak, żeby pasma nie sklejały się ze sobą i dawały efekt większej objętości. 

Jaki szampon będzie więc odpowiedni dla posiadaczek cienkich włosów?

Świetnym wyborem w takim przypadku będzie wybór szamponu pogrubiającego Thickening Shampoo. Według producenta: ,,Jego delikatna formuła delikatnie oczyszcza, nie podrażniając skóry głowy. Szampon wzmacnia i pogrubia włosy tuż u nasady. Dzięki obecności składników roślinnych, produkt, zarówno nawilża skórę głowy, jak i strukturę włosów.’’

Producent zapewnia też, że po dłuższym stosowaniu szampon przyczynia się do zwiększonej ilości nowo wyrastających włosów. Nasze włosy zyskują nowe życia, a my możemy cieszyć się swoim odświeżonym wyglądem.  

Jakie zalety płyną ze stosowania szamponu pogrubiającego Thickening Shampoo? 

Korzyści, których doświadczymy stosując szampon pogrubiający włosy Thickening Shampoo to przede wszystkim: 

 • pogrubienie włosów u nasady,
 • nawilżenie włosów i skóry głowy,
 • widoczny blask,
 • bezpieczeństwo dla włosów farbowanych i po zabiegach fryzjerskich,
 • stymulacja wzrostu włosów.

Szampon ten przeznaczony jest do włosów cienkich i pozbawionych dawnego blasku, łamliwych, matowych. Dzięki swoim właściwościm odszykuje swój naturalny  wygląd, a włosy pozostają lśniące i zdrowe na długo. Kosmetyk przeznaczony jest też dla osób posiadających zaburzoną równowagę skóry głowy. 

Jak działa szampon pogrubiający i co warto o nim widzieć? 

Dzięki swojej bogatej formule zawierającej odpowiednio skomponowane składniki szampon Revitalash ReGenesis Thickening Shampoo dodaje włosom objętości, pogrubiając je oraz działa leczniczo na skórę głowy. Ekstrakty zawarte w kosmetyku pozwalają na osiągnięcie odpowiedniego stanu skóry głowy, wzmacniają, a także pielęgnują naskórek włosa i zwiększają grubość łodygi włosa zapobiegając jej łamliwości. Ponad to włosy lepiej się układają zyskują ich wygląd znacznie się poprawia, a także zostają odżywione. Łatwiej jest też ułożyć naszą fryzurę. Co warto jeszcze wiedzieć o szamponie? 

Należy zaznaczyć, że jest on: 

 • Bezpieczny dla włosów po koloryzacji
 • Polecany przez dermatologów
 • Testowany klinicznie
 • Nie podrażniający włosów, ani skóry głowy
 • Odpowiedni dla wegan
 • Nietestowany na zwierzętach
 • Nie zawiera detergentów, parabenów, ani ftalanów. 

Przeczytaj też: http://www.otoli.pl/jak-dzialaja-kremy-na-rozszerzone-pory/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here