Samodzielna koloryzacja czy też rozjaśnianie włosów to ważna zadanie, które bardzo często przysparza kobietom kłopotu. Mimo wszystko wiele Pań decyduje się na samodzielną, domową koloryzację oraz rozjaśnianie. Za przyjęciem takiego rozwiązania przemawiają bardzo często względy finansowe, ale także wygoda związana z tym, że zabieg możemy przeprowadzić o dowolnej, wygodnej dla nas porze, bez konieczności uprzedniego umawiania się i rezerwowania terminu.

Decydując się na domowe rozjaśnianie włosów należy pamiętać o kilku zasadach, które sprawią że zabieg przeprowadzony będzie poprawnie i bezpiecznie, dzięki czemu nasze włosy będą piękne i nie ulegną zniszczeniu.

Po pierwsze należy wybrać odpowiednią farbę. Kosmetyk odpowiedniej jakości o dobrym składzie, zapewni na bezpieczeństwo oraz najwyższa jakość osiągniętych efektów. Warto sięgać po produkty o naturalnym składzie, wzbogacone w składniki odżywcze.

Po drugie warto pamiętać o olejach do włosów. Ich zbawienny wpływ znany jest każdej posiadaczce długich włosów. Jednak mało kto wie, że można je zastosować jako sprytne rozwiązanie przed koloryzacją, dzięki czemu włosy będą chronione przed szkodliwym działaniem silnych składników produktu do koloryzacji. Olejowanie włosów przed koloryzacją nie wpływa na jakość i efekty zabiegu.

Kolejny patent polega na dodaniu do farby odżywki do włosów. Podczas mieszania składników produktu warto dodać do nich odrobiny ulubionej odżywki do włosów. Jej obecność nie zmieni właściwości koloryzacjizastosowanego produktu, ale pomoże naszym włosom dzielnie znieść zabieg.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBiałaczka
Następny artykułHPV

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here