Co wyróżnia koloryzację włosów Casting Créme Gloss?

Samodzielna koloryzacja nastręcza mnóstwo obaw i stanowi ogromne wyzwanie dla perfekcjonistek. Wiele z nas uważa, że uzyskanie idealnego koloru włosów przy użyciu drogeryjnej farby jest niemożliwe. Nic bardziej mylnego! Wystarczy sięgnąć po profesjonalną koloryzację Casting Crème Gloss, aby cieszyć się głębokim kolorem pełnym bogatych refleksów.

Casting Crème Gloss – farba do włosów inna niż wszystkie

Dlaczego lubimy farbować włosy na własną rękę? Najbardziej oczywistą odpowiedzią są względy ekonomiczne, niemniej wiele pań wskazuje również inne powody, m.in. pełną kontrolę nad jakością używanych produktów oraz oszczędność czasu. Producenci, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek, dołączają wygodne akcesoria i aplikatory, dzięki którym nakładanie farby to czysta przyjemność. Nawet osoby o niewprawnych rękach mogą precyzyjnie zaaplikować preparat i cieszyć się doskonałymi efektami swojej pracy. Niestety nie wszystkie farby gwarantują satysfakcjonujące efekty koloryzacji. Na rynku drogeryjnym znajdziemy masę produktów o mocno chemicznym składzie, które zawierają substancje drażniące i mają negatywny wpływ na kondycję włosów.
Ratunkiem dla kobiet, których włosy są zniszczone przez niewłaściwą koloryzację, jest Casting Crème Gloss.

Dlaczego warto stosować Casting Crème Gloss?

Niewątpliwym atutem farby do włosów Casting Crème Gloss jest bezamoniakowa formuła. Produkt ma niezwykle miłą konsystencję, bardzo subtelnie pachnie i świetnie rozprowadza się na włosach. Nakładanie jest proste i przyjemne w przeciwieństwie do produktów z zawartością amoniaku, które mają bardzo intensywny, drażniący zapach. Pomimo że producent postawił na naturalne składniki – tworząc krem koloryzujący przyjazny dla skóry głowy i włosów – koloryzacja przebiega w sposób standardowy i daje satysfakcjonujące efekty. Kremowa formuła zapewnia pełne pokrycie siwych włosów i jednolity kolor na całej ich powierzchni.
Ideą przyświecającą L’Oréal Paris było stworzenie farby do włosów, która odtwarza naturalne bogactwo barw twoich pasm. Kolor nie jest płaski ani matowy – zachwyca głębią, mieni się tysiącem refleksów i utrzymuje intensywny blask do 28 myć.

Pielęgnacja a koloryzacja – czy to się wyklucza?

Panie, które nieustannie farbują włosy, wiedzą, że pielęgnacja jest ważnym elementem codziennych rytuałów kosmetycznych. Stosowanie regenerujących preparatów, witaminowych odżywek czy masek do włosów nie wystarczy – pielęgnacja powinna rozpocząć się już na etapie koloryzacji. Casting Crème Gloss jako jeden z nielicznych kremów koloryzacyjnych dostępnych na rynku zawiera kompleks pielęgnujący, który wzmacnia włosy zarówno od środka, jak i na powierzchni. Na szczególną uwagę zasługuje mleczko pszczele, które przedłuża trwałość barwników oraz nadaje włosom niespotykany blask.

Casting Crème Gloss – aplikacja to czysta przyjemność!

Czy miałaś kiedyś wrażenie, że farbowanie włosów to tortura? Nie lubisz chemicznego zapachu farby, a cały proces koloryzacji wydaje się bardzo szkodliwy dla włosów? Jeżeli tak, koniecznie sprawdź Casting Crème Gloss. Producent zadbał o najwyższy komfort aplikacji produktu, wyposażając tubkę z kremem w wygodny aplikator, który ułatwi równomierne nakładanie produktu. Casting Crème Gloss nie przypomina tradycyjnej farby – ma bardzo kremową konsystencję i kwiatowy zapach, które przywodzą na myśl odżywkę do włosów. Nakładając produkt na włosy, poczujesz, jakbyś głęboko odżywiała swoje kosmyki. Żadna inna farba do włosów nie wywoła u ciebie takiego wrażenia.

Nie bój się i już dziś zmień kolor swoich włosów z Casting Crème Gloss. Możesz być pewna, że efekty będą satysfakcjonujące!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here