auto detailing

Zabieg auto detailingu jest oferowany przez coraz więcej salonów kosmetyki samochodowej oraz myjni ręcznych. Polega on na wyczyszczeniu i regeneracji karoserii, w tym usuwaniu delikatnych zarysowań tak, by samochód wyglądał jakby dopiero zjechał z taśmy producenta. Zabieg ma na celu poprawienie estetyki auta, ale również poprawienie jego sstanu technicznego. Dedykowany jest głównie samochodom, które poprzez dłuższe użytkowanie zostały już lekko poniszczone. Chociaż zdarzają się wyjątki od tej reguły i na zabieg przyprowadzane są nowe uta. Proces jest dość trudny i czasochłonny. Karoseria to bardzo delikatny element i trzeba ogromnej wiedzy i umiejętności, by zabieg przeprowadzić poprawnie. W zależności od stanu pojazdu, czasem profesjonalista skupiony jest na poszczególnych elementach, czasem całe auto wymaga interwencji. W ofercie jest również czyszczenie wnętrza, które nada autu świeży wygląd.

czym jest autodetailing i jaki jest najlepszy

Co obejmuje auto detailing?

Możemy mieć pewność, że nasz samochód będzie wyglądał jak nowy dzięki zabiegowi auto detailingu. Oprócz standardowego mysia i woskowania, fachowcy skupią się także na zlikwidowaniu lub zmniejszeniu widoczności delikatnych zarysowań czy zagnieceń. Pod uwagę wzięty zostanie również kolor, który odzyska swój dawny blask.

Auto detailing również dla wnętrza

Zabieg ma na celu odnowienie i odświeżenie wnętrza naszego samochodu, dlatego obejmuje pranie i czyszczenie tapicerki, plastików i innych elementów w środku pojazdu. Profesjonaliści dotrą do każdego zakamarka, stosując odpowiednie środki chemiczne, które nie będą miały negatywnego wpływu na nasze auto. Możemy mieć pewność, że nasz samochód po takich zabiegach przejdzie zupełną odmianę.

Jak wybrać ofertę?

Przeglądając oferty, proponowane zabiegi i ich ceny, warto również skorzystać z opinii innych klientów. Ważne jest, by nasz samochód oddać w ręce wykwalifikowanych fachowców, a nie amatorów, którzy przez brak umiejętności czy nieodpowiednie preparaty do czyszczenia, mogą samochód zniszczyć.
Musimy mieć pewność, że auto oddajemy w dobre ręce, a efekty jakie uzyskamy będą dla nas satysfakcjonujące.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here